Mūsų paslaugos

Šiltinimo sprendimai.
Apšiltinimas poliuretano putomis.

PLOKŠČIŲ STOGŲ ŠILTINIMAS

Patirtis rodo, kad palyginus su įprastais šiltinimo būdais, stogo izoliavimas purškiamomis putomis leidžia sutaupyti iki 80% laiko sąnaudų ir iki 50% investicijų.

ŠLAITINIŲ STOGŲ ŠILTINIMAS

Apšiltinimas tarp gegnių – nebrangus ir nepriklausantis nuo oro sąlygų, taip pat efektyvus energiją taupantis stogo šiltinimo sprendimas. Dažniausiai stogo dangos nuimti nereikia.

TINKUOJAMŲ SIENŲ ŠILTINIMAS

Tinkuojamų sienų šiltinimas poliuretano putomis yra greitas, nenaudojamas karkasų, armavimo tinklelis, klijai, smeigės ir kiti kaiščiai, kurie mažina šilumos varžą.

VENTILIUOJAMŲ SIENŲ ŠILTINIMAS

Individuali fasado įrengimo įvairovė. Nekyla techninių problemų dėl drėgmės. Užtikrinta statybinių konstrukcijų apsauga. Atsparumas atmosferos reiškiniams ir puvimui. Garantuotas sienų sandarumas (nuo 4 cm. storio)

LUBŲ APŠILTINIMAS PUTOMIS

Dažnai namai šlaitiniais stogais būna su neeksploatuojamomis palėpėmis. Žinant, kad šildomas ne namo plotas, o tūris, yra logiška šiltinti ne stogą, o perdangą.

GRINDŲ APŠILTINIMAS

Poliuretano putomis nesunkiai galima izoliuoti tokias sudėtingas ir sunkiai pasiekiamas vietas, kaip slenksčius, tarpatramius ar vamzdynus.

FERMŲ, SANDĖLIŲ APŠILTINIMAS

Atliekant pastatų šiltinimą naudojant purškiamąsias putas IZOputos®, bet kokią įmanomą išorinę geometriją ir stogą galima apšiltinti tiek iš vidaus, tiek ir iš lauko pusės.

Susisiekite!

Nekantraujame pradėti Jūsų pastato šiltinimą!